Informacja dla Klientów Groupona

Dziękujemy za zainteresowanie Leśną Osadą.
Jeśli zakupili Państwo kupon za pośrednictwem portalu Groupon, prosimy o nadesłanie mailem (może być za pośrednictwem formularza w zakładce Kontakt) informacji o ilości osób (2 lub 4 - zgodnie z zakupem), numeru telefonu kontaktowego oraz adresu zwrotnego email.
Uprzejmie informujemy, iż kupon można zrealizować w każdą środę do 9 czerwca 2012 roku a także w niedzielę 18 marca w godzinach 17:00 - 22:00.
ZAPRASZAMY.

Tylko w Leśnej Osadzie

Harmonijne połączenie czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza, dzięki którym istnieje wszechświat i które my postanowiliśmy połączyć w jednym miejscu i sprawić, by przynosiły Wam relaks.
Ponadto polecamy ogromny wybór piw regionalnych, uczta dla duszy i podniebienia.

Klient indywidualny

Zapraszamy w od wtorku do niedzieli od godziny 12:00 do 22:00. Do dyspozycji Ruska Bania (sauna czynna od godziny 16:00) i Chata Solna (od godziny 12:00). Korzystanie z atrakcji bez ograniczenia czasowego.
Dowiedz się więcej

Grupy

Marzy Wam się odpoczynek na łonie natury? Idealne miejsce do zorganizowania np. zjazdu integracyjnego dla pracowników Waszej Firmy, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego oraz innej uroczystości w niepowtarzalnym stylu.
Dowiedz się więcej