Ognisko z ławami

Ognisko z ławami, to centralny punkt Leśnej Osady. Rozpalone ognisko oprócz ciepła dodaje klimatu temu magicznemu miejscu. Nad ogniskiem zazwyczaj można dostrzec wielki kocioł z zupą, która skusi swoim zapachem niewątpliwie każdego Gościa Leśnej Osady. Niektórzy siedzą w skupieniu wpatrując się w płomienie ogniska, inni śmiejąc się żartują, jeszcze inni śpiewają...
View the embedded image gallery online at:
http://lesnaosada.com/atrakcje#sigProGalleria02e1f5ec5a

Chata Piwowara

Chata Piwowara z naturalnym piwem i swojskim jedzeniem jest usytuowany przy wejściu do Leśnej Osady, by od pierwszej chwili kusić pysznymi zapachami i wytwornymi trunkami regionalnymi. Tu Drwal zaproponuje również deskę z kąskami naturalnych wędlin i serów. A ponieważ powszechnie wiadome, ze "przez żołądek do serca" - warto się skusić.
View the embedded image gallery online at:
http://lesnaosada.com/atrakcje#sigProGalleria7a510e8f94

Szynk z Grillem

Szynk z Grillem to jeden z kilku drewnianych domków na terenie Leśnej Osady.
W samym środku pomieszczenia znajduje się grill z kominem. Wokół są drewniane stoliki i ławeczki nie tylko do biesiadowania. Tu również można odetchnąć w przerwach między seansami w Ruskiej Bani i Polskiej Beczce.
View the embedded image gallery online at:
http://lesnaosada.com/atrakcje#sigProGalleria650462ff6c

Beczka Polska

Beczka polska z gorącą wodą pod gwieździstym niebem. Jest to połączenie balii kąpielowej z piecem opalanym drewnem. Wspaniałe miejsce na odpoczynek i relaks. Blisko czterdziestostopniowa temperatura wody sprawia, że krew w żyłach szybciej zaczyna krążyć i po tej kuracji Kuracjusz czuje się jak nowonarodzony.
View the embedded image gallery online at:
http://lesnaosada.com/atrakcje#sigProGalleriaa28598cc9f

Chata Solna

Chata Solna to drewniany domek wewnątrz obłożony solą, doskonałe miejsce na kuracje inhalacyjno-jodowe. Dzięki pionowej tężni wewnątrz chaty utrzymuje się mikroklimat morski, a podwyższona temperatura sprawia, że parująca sól ujemnie jonizuje powietrze i pozytywnie wpływa na zdrowie Kuracjuszy. Z terapii może korzystać prawie każdy, nawet dzieci i kobiety w ciąży. Seans wzbogacony jest o koloro- i muzykoterapię.
View the embedded image gallery online at:
http://lesnaosada.com/atrakcje#sigProGalleria1edd4d0305

Ruska Bania

Ruska Bania to drewniany domek z piecem opalanym drewnem, obłożonym kamieniami, z witkami brzozowymi do chłostania. Ruska Bania wywodzi się z tradycji rosyjskiej, w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Korzystać z kąpieli w Ruskiej Bani mogą prawie wszyscy - dorośli a nawet dzieci. Należy jednak pamiętać, iż przy pewnych chorobach chęć korzystania z tej sauny należy skonsultować z lekarzem.
View the embedded image gallery online at:
http://lesnaosada.com/atrakcje#sigProGalleria67a403e2bb

Tylko w Leśnej Osadzie

Harmonijne połączenie czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza, dzięki którym istnieje wszechświat i które my postanowiliśmy połączyć w jednym miejscu i sprawić, by przynosiły Wam relaks.
Ponadto polecamy ogromny wybór piw regionalnych, uczta dla duszy i podniebienia.

Klient indywidualny

Zapraszamy w od wtorku do niedzieli od godziny 12:00 do 22:00. Do dyspozycji Ruska Bania (sauna czynna od godziny 16:00) i Chata Solna (od godziny 12:00). Korzystanie z atrakcji bez ograniczenia czasowego.
Dowiedz się więcej

Grupy

Marzy Wam się odpoczynek na łonie natury? Idealne miejsce do zorganizowania np. zjazdu integracyjnego dla pracowników Waszej Firmy, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego oraz innej uroczystości w niepowtarzalnym stylu.
Dowiedz się więcej