Witamy w Leśnej Osadzie

W samym centrum czystego ekologicznie lasu, tuż nad wysokim płotem niczym mgła, unosi się para wodna, wzbogacona aromatem naturalnych olejków sosnowych, a nieco poniżej szept muskającej zmysły naturalnej muzyki łagodzi obyczaje.

Ku podtrzymaniu świetnej kondycji fizycznej i umysłowej zachęcamy do korzystania z prostych form odnowy biologicznej. Leśna Osada to miejsce bezpośredniego kontaktu człowieka z naturą. Jest to obiekt na zasadzie „Złotego Środka”, gdzie każdy bez względu na wiek i upodobania znajdzie coś dla siebie.

Powszechnie przyjmuje się twierdzenie „przez żołądek do serca” i tutaj Osada postara się sprostać oczekiwaniom naszych Gości i każdy będzie mógł skosztować niezwykłego naturalnie przygotowanego jadła i napitku?
                                                                                                                                    SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
panorama

Tylko w Leśnej Osadzie

Harmonijne połączenie czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza, dzięki którym istnieje wszechświat i które my postanowiliśmy połączyć w jednym miejscu i sprawić, by przynosiły Wam relaks.
Ponadto polecamy ogromny wybór piw regionalnych, uczta dla duszy i podniebienia.

Klient indywidualny

Zapraszamy w od wtorku do niedzieli od godziny 12:00 do 22:00. Do dyspozycji Ruska Bania (sauna czynna od godziny 16:00) i Chata Solna (od godziny 12:00). Korzystanie z atrakcji bez ograniczenia czasowego.
Dowiedz się więcej

Grupy

Marzy Wam się odpoczynek na łonie natury? Idealne miejsce do zorganizowania np. zjazdu integracyjnego dla pracowników Waszej Firmy, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego oraz innej uroczystości w niepowtarzalnym stylu.
Dowiedz się więcej